TV UNİTEM
Profesyonel hızmet

TvUnitem 1998 Yılından beri, mobilya imalat, tv ünitesi imalat sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır  .

Hakkımızda

TV UNİTEM

TvUnitem 1998 Yılından beri, mobilya imalat, tv ünitesi imalat sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır ve hizmet vermektedir müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile, mutlu müşteri formülünü benimsemiş bir yapıya sahiptir.
Tvunitem.Com Olarak, klasik çeşit, doğal yaşam, aynalı tv üniteleri ve bir çok kategoride üniteleri barındırıyoruz, özel ölçülere göre imalat, modifikasyon sırasında, gerekli alt yapıyı yapabilmekteyiz, Günümüzde, Tüketiciler internet ortamında bir çok ürünü beğeniyor ve bunu ölçü durumlarında, hayallerini erteleyebiliyorlar, Tvunitem.Com olarak, internet ortamında karşılaştığınız bir görseli, sizin için belirlediğiniz ölçülerde tasarlayarak özel tasarım koleksiyonlarından, sizlere bu ürünü temin ederek hayallerinize dokunuyoruz.
Tv Üniteleri, kitaplık modelleri, country modelleri, aynalı tv üniteleri, çekmeceli tv üniteleri, beğendiğiniz modeller ölçülerine göre üretimde gerekli alt yapı TvUnitem ailesinde bulunmakta olup. sizlere en hızlı çözümü ve en kaliteli ürünü 1. sınıf malzeme ile geliştirerek sunmaktadır.
Tv Ünitesi İmalat Standartlarımız, mobilya üreticisi olarak kişiye özel tv ünitesi modelleri üretiminde dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizmasını kullanmaktayız, Çoğu şirket ve bu profilde çalışan firmaların ekstra özellik olarak sundukları malzemeleri, başlangıç seviyesi olarak, siz değerli tüketicilerimiz ile paylaşmaktayız. İmalat için kullanmakta olduğumuz tüm hammedelerde E1 normunda yani; anti kanserojen hammadeleri tercih ediyoruz ve müşterilerimize tam bir stabilite sağlıyoruz ve ürünlerimize garanti veriyoruz.
Boya tercihlerimiz, tamamen sağlık standartlarına uygun, müşteri sağlığına odaklı, tercih edilen ve avrupa standartlarında tercih edilen ürünleri kapsamaktadır. atölyelerimizde ve imalat yerlerimizde, tüm ürünlerimiz kalite kontrol ekibinin kontrolünden geçirilerek, satışa sunulmakta ya da teslimatı yapılmaktadır.
İnsan hayatında, dinlenme alanlarında en belirgin ve bilinen yerler evlerimiz olduğu için ya da; otellerde, şehir cafeleri gibi tv izlenebilecek yerlerde, rahatlık, huzur ve sağlığı benimseyerek çalışmalarımızı bu doğrultuda ileriye götürmekteyiz, konforunuza göre, ergonomik kullanışlı ve bin bir çeşit ürün yelpazemizde, kendinize göre bir ürün bulabilir, hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve sağlıklı, sağlam olduğundan emin olabilirsiniz.
Mutlu müşteri, firmamız için vizyon niteliği taşımakta olup, güler yüzlü hizmetin gerçek adını bizimle test edebilir, hayallerinize kavuşmanızı sağlayabiliriz.

Ara...